SONAX Cleanstar 750ml – ecologic and efficient!

Ofera SONAX powiększa się o 3 nowe akcesoria: Szczotkę do usuwania sierści z elementów materiałowych Pet Brush, mikrofibę do szyb i wnętrza oraz gąbkę PROFILINE Interior Sponge DUO do czyszczenia elementów wewnątrz pojazdu.

Nowe akcesoria w ofercie marki SONAX znajdują zastosowanie głównie we wnętrzu pojazdów.

Pierwsze z nich – SONAX Pet Hair Brush – to poręczne narzędzie w formie gumowego grzebienia, które usuwa sierść zwierząt z foteli, kanap, podsufitek, dywaników i wszelkich elementów wykończeniowych w pojazdach oraz domach. Grzebień posiada dwa różne rozmiary zębów, które spawdzają się z różnego rodzaju sierścią psów czy kotów. Wygodny uchyt i lekkość pozwala na komfortową pracę.

Drugim akcesorium jest gąbka do wnętrza Interior Sponge DUO. Jest to produkt z serii Profiline, dedykowany profesjonalnemu auto-detailingowi, jednak z powodzeniem może być stosowany przez każdego kierowcę, który potrzebuje narzędzia do dokładnego i dogłębnego czysczenia elementów z plastików, skóry, alcantary, gumy i innych. Gąbka posiada 2 strony, a każda z nich ma inne zadanie. Biała część z drobnymi włóknami nylonowymi służy do rozprowadzania i rozcierania środków czystości (wspomaga pienienie się produktu), a szara strona z mikrofibry pochłania odklejony brud. Gąbka posiada też wewnętrzny rdzeń, który absorbuje stosowany w danym momencie  preparat. Można ją prać ręcznie i w pralce, co zdecydowanie wydłuża jej przydatność do użycia.

Trzecią nowością jest Ściereczka do szyb i wnętrza o waflowej strukturze. Charakteryzuje się wysoką chłonnością, brakiem pylenia i obszytą krawędzią co redukuje możliwość strzępienia. Można korzystać z niej podczas mycia szyb, ekranów dotykowych, elementów kokpitu ale również i elementów skórzanych czy tapicerowanych. Ściereczki można używać zarówno na sucho jak i na mokro. Pozostawia powierzchnie bez smug. Można ją prać w temperaturze 40°C. Dostępna jest w opakowaniu pojedynczym oraz dwupaku.

Zobacz produkty w katalogu

2 15
Loading...
Product added to the list.
Ta witryna nie odpowiada domyślnemu językowi twojej przeglądarki -
Przeglądaj po Polsku.
Jesteś zainteresowany przejściem na inną wersję językową?
Diese Website entspricht nicht der Standardsprache Ihres Browsers -
Entdecken Sie auf Deutsch.
Möchten Sie zur deutschen Version wechseln?
This site does not match your browser's default language -
Explore in English.
Are you interested in switching to another language version?