Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie i rozwijanie obecnych relacji handlowych z klientami B2B na rynkach zagranicznych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nadzorowanie spraw związanych z obsługą procesu eksportu (m.in. poprawność przygotowanych kontraktów, faktur sprzedaży i zakupu, dokumentów transportowych)
  • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z działem produkcji, logistyki i finansów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży na rynku
  • Premie uznaniowe miesięczne
  • Szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy
Loading...
Produkt dodany do zestawienia.
Ta witryna nie odpowiada domyślnemu językowi twojej przeglądarki -
Przeglądaj po Polsku.
Jesteś zainteresowany przejściem na inną wersję językową?
Diese Website entspricht nicht der Standardsprache Ihres Browsers -
Entdecken Sie auf Deutsch.
Möchten Sie zur deutschen Version wechseln?
This site does not match your browser's default language -
Explore in English.
Are you interested in switching to another language version?
PL