Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień dla klientów
  • Realizowanie procesu przyjęcia, relokacji, wydania palet
  • Obsługa systemu WMS za pomocą terminala radiowego
  • Załadunek, rozładunek środków transportu
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach
  • Praca w oparciu o wewnętrzne procedury
  • Dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Znajomość systemów do zarządzania magazynem (Asseco WMS) oraz obsługa terminali radiowych będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży na rynku
  • Szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
Loading...
Produkt dodany do zestawienia.
Ta witryna nie odpowiada domyślnemu językowi twojej przeglądarki -
Przeglądaj po Polsku.
Jesteś zainteresowany przejściem na inną wersję językową?
Diese Website entspricht nicht der Standardsprache Ihres Browsers -
Entdecken Sie auf Deutsch.
Möchten Sie zur deutschen Version wechseln?
This site does not match your browser's default language -
Explore in English.
Are you interested in switching to another language version?
PL